Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Veronica Dane

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Veronica Dane
Vadász
Veronica Dane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011. Mar. 05.

Veronica Dane  Empty
TémanyitásTárgy: Veronica Dane    Veronica Dane  EmptySzomb. Márc. 05, 2011 5:09 pm

Karakterképek:
Veronica Dane  Th_06600_susan_coffey_random_059_122_136lo


Név: Veronica Dane
Becenév: -
Nem:
Faj: Vadász
Kor: 20
Születés helye/ideje: Las Vegas. 1990. Június. 3.
Foglalkozás: Tanulok a helyi egyetemen és a szakmám a fotózás.
Hobbik: Fotózás

Jellem: Meglehetősen lázadó természetem van és nem érdekel semmi sem. Ritka mikor törődök valamivel. Elég sokszor kerülők bajba a heves természetem miatt. Általában megbántok valakiket ezzel, de miután beismerem a hibámat bocsánatot is szoktam kérni. Nehezen engedek közel valakit magamhoz, mivel félek a csalódástól és ezt minden mértékben elkerülőm. Viszont ha egyszer közel engedek valakit magamhoz azt nagyon tudom szeretni és bármit megtennék érte. Sok mindent szeretek csinálni, de legjobban a fotózásnak szentelem az időmet. De ezzel együtt nem szeretek sok mindent.. elég válogatós vagyok. Többek között nem szeretem ha megmondják mit kell tennem, szeretem ha magam irányítom az életemet és a cselekedeteimet.
Kinézet: Hosszú egyenes vörös hajam van, amit néha begöndörítek vagy éppen hullámosra csinálom. És ami ezzel párosul az igéző zöld szemeim. Egyszerűen imádom sminkelni magamat, sőt anélkül ki sem teszem a lábamat a házból. Az alkatom teljesen átlagos... karcsú és formás. Az öltözékem pedig mindig divatos... minden esetben követem a divatot. A ruháimat általában egyéb kiegészítőkkel egyesítem. Vagy egy nyakláncot veszek magamra vagy egy karkötőt. A ruháim igen változatosak, de általában csak világos színeket használok.
Család:
Apa: Ben Dane/ él/ a kapcsolatunk kellemes és higgadt. Mindent megtudok vele beszélni./
Anya: Scarlet Dane/él/ Az anyámmal nagyon viharos a kapcsolatom és szinte nem is beszélek vele./
Testvérek:-
Egyéb hozzátartozók: -
Háziállatok: Kiskutya/Diablo/yorkshire terrier/

Előtörténet: 1990.-ben születtem egy nyári napon. Emiatt is imádtam a nyarat, nagyon élveztem az ilyen évszakokat és a telet kifejezetten utáltam. Nagyon változatos életem volt mindig is. A családban én voltam az egyedüli gyermek ezért nagyon aggódtak miattam a szüleim és még a széltől is óvtak. Pláne hogy még lány is voltam. Nem értettem, hogy miért aggódnak értem ennyire, de egy idő után már fel is hagytam azzal, hogy kiderítsem a kis titkukat. Szinte kiskorom óta szerettem fotózni bár ezt az anyám sosem értette meg hogy miért csinálom ezt. Az anyám sosem értette meg a nézeteimet, de ettől még szerettem azt csinálni amit szerettek. Az apámmal rendkívül jól kijöttem és ő mindig is megértett nem mint az anyám. A szüleimnek mindig is magas elvárásaik voltak velem kapcsolatban. Mindig is jó nevelést kaptak tőlük és iskolába járattak engem. Jó tanuló voltam, de nem élveztem a tanulást mint régen. Nagyon határozott egyéniség minta diák voltam és mindenkivel kedves voltam, de minden megváltozott mikor a szüleim egy bejelentést tettek. Amint leültem hogy beszéljek a szüleimmel elmondták azt nekem. hogy egy démonvadász vagyok. Elmondtak mindent ami ezzel volt kapcsolatos. Elmondták azt is hogy milyen képességeim vannak és mivel kell vigyáznom. Viszont a képességeim csak a 20.-ik születésnapomon jelentek meg. A születésnapom egy clubban volt ahol minden barátom ott volt. Viszont ott történt valami amitől rájöttem, hogy a szüleimnek mindig is igazuk volt. Ez pedig jelen esetben az volt hogy a képességeim aktiválódtak és a buliban fura dolog történt. Nagy távolságból is hallottam a barátaim hangját mintha csak mellettem állnának. Ez megrémisztett, de tudtam hogy hihettek a szüleimnek. Ezért ők részletesen elmondták azt is hogy ezt a képességemet tőlük örököltem. Engem hideg zuhanyként ért ez az egész démonosdi dolog. Nem akartam hinni a szüleimnek és a fülemnek. Teljesen kiborultam jobban mint kéne és nem is ismertem magamra. Azonnal elmentem otthonról és egyenesen egy bárba mentem. Tőlem nem volt megszokott hogy beülők egy bárba és iszok valamit, de most szükségem volt rá és amint valamennyire felfogtam a dolgok értelmét hazamentem, de a szüleim már aggódtak értem, kis idő elteltével elkezdtek kiabálni velem. Mert nem tudom mit teszek és hatalmas veszély leselkedik rám ha nem tudok megbirkózni ezzel a teherrel. Amint kijózanodtam beszéltem a szüleimmel, de nem bírtam elfogadni a nyilvánvaló tényeket, de talán nem is akartam. Fájt hogy hosszú éveken át titkolták ezt előttem. Átment rajtam az árulás szele. És ahogy telt az idő én megváltoztam. Nem engedtem magamhoz senkit sem. Elkezdtem lázadni és ha akartam hanem megbántottam másokat. Nagyon heves lett a természetem és nem szerettem ha bele avatkoznak az életembe. Szerettem meghozni a saját döntéseimet, nem hagytam hogy mások bele avatkozzanak az életembe. A szüleim segítettek, de nem sokat beszéltem velük csak ha fontos volt. Kezdtem belenyugodni a helyzetembe, de nem bírtam elfogadni ezt a helyzetet. De nem tehettem mást mint hogy elfogadtam és éltem az életemet. Viszont az egyetlen ami normális volt az életemben az a fotózás volt. Abba menekültem hogy ha már nem bírtam tovább. Az volt az egyetlen ami megmaradt a régi életemből.
Gyenge pont: A csuklóm belső oldala

Félelmek: Ha a közelembe engedek valakit és ő elárul.


A hozzászólást Veronica Dane összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 05, 2011 7:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Wainwright
Vadász
Bonnie Wainwright


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2011. Jan. 21.
Age : 216
Tartózkodási hely : Las Vegas

Veronica Dane  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Dane    Veronica Dane  EmptySzomb. Márc. 05, 2011 7:17 pm

Mindjárt megy neked egy pm Smile
Vissza az elejére Go down
Bonnie Wainwright
Vadász
Bonnie Wainwright


Hozzászólások száma : 197
Join date : 2011. Jan. 21.
Age : 216
Tartózkodási hely : Las Vegas

Veronica Dane  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Dane    Veronica Dane  EmptySzomb. Márc. 05, 2011 8:00 pm

Veronica köszi a javítást, így már el tudlak fogadni. Egyébként szerintem jól elkaptad a karaktert és tetszik a lapod Smile
Nyomás játszani és érezd jól magad nálunk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Veronica Dane  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Dane    Veronica Dane  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Veronica Dane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Vadászok-
Ugrás: